CZ team s.r.o.

Společnost CZ team s.r.o. vznikla v roce 2004. Avšak zkušenosti s prováděním pyrotechnických průzkumů mají pyrotechnici CZ teamu již od roku 1997.

Od svého vzniku se společnost zaměřuje hlavně na provádění pyrotechnických průzkumů a s tím spojených služeb.V posledních letech se neustále zvyšuje zájem o provádění pyrotechnických průzkumů a to v souvislosti s rozvojem výstavby v oblastech náletů na města Praha, Plzeň, Ostrava, Brno, Pardubice, Kolín, Litvínov, Kralupy nad Vltavou a vojenských prostorů Brdy, Milovice a Ralsko. Od roku 2004 tak bylo ověřeno kvalifikovanými a certifikovanými pyrotechniky téměř 2 000 ha ploch. Tím se společnost řadí ke špičce v oboru pyrotechnikých průzkumů a asanací.

V současné době CZ team nabízí i bezpečnostní školení se zaměřením na výbušniny, munici a pyrotechniku a realizaci ohňostrojů.

Cílem naší společnosti je uspokojit potřeby zákazníka (např. práce na různých lokalitách současně) a realizovat jednotlivé zakázky ve velmi krátkých lhůtách při současném dodržování vysokých standardů kvality a v souladu s platnou legislativou.

Firma je držitelem muniční licence pro provádění pyrotechnických průzkumů a muničních průkazů pro provádění pyrotechnických průzkumů a zároveň pyrotechnici jsou držiteli pyrotechnického průkazu skupiny D pro Slovenskou republiku.